Jak nakupovat

OBJEDNÁNÍ

Při objednávání našich šperků počítejte prosím s tím, že všechny naše výrobky jsou jedinečné originály, mohou se tedy od šperků na fotografiích mírně lišit. V tomto případě zasíláme fotografii s aktuální nabídkou, ze které si můžete vybrat přesně ten šperk, který vás nejvíce osloví.  

Příklad:

Zákazník objedná brož - ptáčka "Uzlíka" - zašleme nabídkové foto, nabídka uzlíkůzákazník označí, který "Uzlík" je ten pravý a my odesíláme. 

Pokud dopředu víte, že potřebujete náhrdelník prodloužit, zkrátit, vyměnit materiál závěsu či jinak upravit, máte-li přesnou představu o velikosti nebo vzhledu motivu, kontaktujte nás prosím předem. Většinou se to na ceně neprojeví, u významnějších úprav drobně. U prodloužení nebo zkrácení stačí uvést požadovanou délku do poznámky, u těchto úprav cena zůstává stejná.

Po odeslání objednávky vyčkejte do příchodu potvrzovacího e-mailu, kde najdete údaje k platbě. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky.

 

PLATBA

Objednávku můžete zaplatit předem kartou, převodem na náš bankovní účet, nebo v hotovosti při osobním převzetí objednávky. V případě platby převodem obdržíte odkaz na zálohovou fakturu s číslem účtu, variabilním symbolem a celkovou částkou v potvrzovacím mailu.

 

ZASÍLÁNÍ

Zásilky se šperky, které máme skladem zasíláme důkladně zabalené do tří pracovních dnů od připsání platby na náš účet.

Poštovné se řídí platnými ceníky přepravců. Při objednávce nad 2000,- Kč budete mít dopravu zdarma.

Do zahraničí zasíláme po předchozí domluvě, cena poštovného se odvíjí od velikosti objednávky, zvolené dopravy a cílové destinace.  Platbu za zahraniční objednávky domlouváme individuálně.

 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Objednávku si můžete po předchozí domluvě zdarma osobně vyzvednout v našem atelieru Mallys.cz, v Červeném Kostelci, Horní 277.

Počkejte prosím vždy na potvrzení, že je objednávka připravena k vyzvednutí, děkujeme.

Pro objednávky z e-shopu funguje náš atelier jako výdejna, platbu za objednávku je možné uhradit při osobním převzetí. Na místě najdete náš kompletní sortiment, takže můžete své objednávky doplnit o další kousky.

Pro osobní předání či jiné požadavky nás prosím kontaktujte předem.

 

VÝMĚNA, ÚPRAVY A VRACENÍ

Netrefili jste motiv či barvu? Nesedí velikost? Dejte nám vědět! Rádi se s Vámi dohodneme na výměně šperku za jiný, případně jeho úpravě na míru.

Za opravy a úpravy si účtujeme pouze náklady na materiál a poštovné.

Při výměně zaplatíte pouze poštovné, žádné jiné manipulační poplatky si neúčtujeme.

Vrácení je možné bez udání důvodů do 14 dní od nákupu. Šperky musí být nepoškozené, v původním obalu. Peníze zasíláme zpět do 30 dnů převodem na účet.

O vrácení nás prosím informujte předem na náš email mallys.cz@seznam.cz, děkujeme.  

Zasílací adresa pro opravy, výměnu i pro vracení je: Mallys.cz, Horní Kostelec 277, 54941 Červený Kostelec.

Snažíme se všem zákazníkům maximálně vycházet vstříct – máte-li otázky, požadavky či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.